Торговельна марка

Опубликовано: 15.12.2016

Відповідь на це питання може варіюватися, так як деяким потрібна торгова марка тільки як необхідна умова для реєстрації домену .ua, інші хочуть захиститися від конкурентів за допомогою реєстрації свого товару або послуги, що виробляються і надаються в Україні, душноватое на міжнародний ринок і розглядають реєстрацію торгової марки в Україні тільки як перший етап на шляху до міжнародної реєстрації за Мадридською системою.

Торгова марка (в українському законодавстві вона також називається «торговельна марка» або «символ для товарів і послуг») може бути зареєстрована як словесне позначення у вигляді слова або слів, власного імені, букв, цифр; як образотворчий елемент — чорно-білий або кольоровий, а також як будь-яка комбінація словесних та / або образотворчих позначень, включаючи тривимірні, голографічні та мультимедійні.

Торговою маркою не може стати загальновживане слово, використовуване як позначення товарів і послуг певного виду, або загальновживані символи і терміни.

Приклад: «хліб», «хімчистка».

Словесне або графічне позначення торгової марки не повинно вводити споживачів в оману щодо якості товару, послуги або власника торгової марки.

Приклад: смачне печиво «Маруся»; «IKEA» — для українського виробника меблів.

Існує ряд обмежень для реєстрації торгової марки, що відтворює або імітує державну символіку, назви або емблеми органів державної влади України та інших країн, печатки, нагороди, які, однак, можуть бути включені в символ у вигляді неохороноспроможних елементів, за умови згоди відповідного компетентного органу або їх власників.


Змагання бригад швидкої допомоги у Харкові

darkpiggy
1@darkpiggy.xyz

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *